Axialus S.A. - Oferty Pracy

Elektryk - praca na produkcji - NIemcy

Data wygaśnięcia: 2018-06-20
Liczba wakatów: 4
Regiony: Niemcy Besigheim

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032z oddziałem w Warszawie,  poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy : Besigheim

Opis stanowiska :

Wymagania :

Oferujemy :

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres niemcy@axialus.pl lub kontakt telefoniczny +48 717698329

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.