Axialus S.A. - Oferty Pracy

Koordynator Biura / Asystentka Zarządu

Data wygaśnięcia: 2018-01-26
Liczba wakatów: 1
Regiony: mazowieckie Warszawa

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko: Koordynator Biura / Asystentka Zarządu

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska :

Koordynacja przepływu dokumentów w grupie kilku spółek

Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie dla Zarządu i pracowników firmy

Organizacja wyjazdów służbowych Zarządu

Codzienne wsparcie pracowników w obszarze administracyjnym i organizacyjnym,

Obsługa sekretariatu (recepcji) –centrala telefoniczna, skrzynki mailowe, obsługa gości, udzielanie informacji, przesyłki kurierskie,

szczegółowa ewidencja faktur i dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej.

Całościowa opieka nad biurem w zabytkowej kamienicy w Warszawie w tym: wyposażenie i estetykę biura, dbanie o wizerunek

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Bardzo dobrą, praktyczną znajomość programów MS Office

Umiejętność pracy w zróżnicowanym zespole, elastyczność

Bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność i dokładność

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz pisanie e-maili

Mile widziany język francuski

Oferujemy:

Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijających się spółkach

Samodzielność w działaniu oraz możliwość rozwoju zawodowego

Nowoczesne narzędzia pracy

Dostęp do zniżek w ramach usług firmy

Opiekę lekarską