Axialus S.A. - Oferty Pracy

Elektryk - konserwacja maszyn na produkcji

Data wygaśnięcia: 2018-02-28
Liczba wakatów: 3
Regiony: Niemcy Berlin

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko : Elektryk

Miejsce : Berlin

Opis stanowiska :

  • serwis maszyn
  • analiza przyczyn i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, konserwacja
  • utrzymanie dobrej jakości maszyn na produkcji
  • udział w zarządzaniu częściami zamiennymi maszyn i urządzeń

Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalajacym na komuniacje w pracy
  • wykształcenie kierunkowe – elektryk
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy :

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres niemcy@axialus.pl lub kontakt telefoniczny 605 551 306 , 605 562 300